Malonu susipažinti

APIE MANE

Sveiki, esu Dovilė, nuostabios mergytės mama. Taip pat sertifikuota dr. Lauros Markham ramios mamystės / tėvystės konsultantė ir edukatorė (angl. Peaceful Parenting Coach & Educator). Dr. Laura Markham yra vaikų psichologė, knygų “Ramūs tėvai, laimingi vaikai” ir “Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai” autorė.

Sudėtinga įsivaizduoti, kas yra mamystė iki ji nutinka. Tai tokia daugiabriaunė ir įvairiaspalvė patirtis, apie kurią galima kalbėti daug, tačiau ją išgyventi - tik tapus mama. Mano akimis, tai platus, banguotas ir neretai audringas vandenynas. Vandenynas, kuriame vis tik įmanoma išlikti ramiu protu. Suteiksiu jums ramios mamystės žinias, paprastus bet galingus įrankius, kuriuos pritaikius išmoksite išlikti ramia, puoselėsite stiprų ryšį su vaiku bei mėgausitės laimingesne mamyste.

6 ir 9 m. vaikų mama

Geriausias knygos klubo rezultatas ne tai, kad mes skaitome knygą, susitinkame ir dalinamės, bet tai, kas pasikeitė manyje: aš po tuputėlį pradėjau kitaip elgtis su savo vaikais. Man pavyksta kiek kitaip reaguoti į vaikus, neskubėti, nelėkti, suprasti, kad pas juos visko vyksta, ir kartais tiesiog užčiaupti savo kakarynę.

1 ir 3 m. vaikų mama

Gali perskaityti daug knygų tėvystės tematika su skambiais pavadinimais... Mintys visur panašios, o kaip viską prisiminti ir taikyti? Knygos klubas su knygos skaitymu ir aptarimu man davė begalo daug, per tas šešias savaites aš pasiryžau nebešaukti ant savo vaikų, išsirinkau man labiausiai patikusias praktikas ir jas taikau kasdien - kviekvieną kart, kai su vaikais sunku, kai norisi paimti mažų mažiausiai aprėkti ir nusviesti į kokį kampą, prisimenu - pirma pati kvėpuoti ir nutilk, nieko daugiau nebesakyk! Ir tikrai knygoje aprašyti patarimai veikia! Labai rekomenduoju, kas ieško ir nori kitaip auginti vaikus ir kartu išaugti savo vaikystės paliktus auklėjimo pėdsakus. Knygos klubas baigėsi, bet kelionė su knyga tęsiasi ir tęsis dar ilgai.

ATSILIEPIMAI

2 m. dukrytės mama

Knygos klube jaučiasi mamų bendrystė, saugu šnekėti. Saugi erdvė kalbėtis jaukiai ir apie atvirus dalykus.

6 m. sūnaus mama

Mokymuose labiausiai patiko nuoseklus knygos skaitymas ir aptarinėjimas, gilinimasis į savas situacijas, bendrumo jausmas su kitomis mamomis.

Turi klausimų?

Jei kilo klausimų dėl mokymų ar asmeninės konsultacijos, mielai prašau susisiekti.